Nešiojamas šviestuvas FollowMe

Nešiojamas šviestuvas FollowMe Padidinti

Apie prekę

Aprašymas: Tai universalus stilingas nešiojamas belaidis įkraunamas LED šviestuvas, kurį galima naudoti ir eksterjere, ir interjere. Tai nuostabus šviesos šaltinis kavinėje/restorane ar terasoje, kur nėra prieigos prie elektros rozetės. Šio šviestuvo skleidžiama šviesa gali atstoti žvakių šviesą romantiškoje aplinkoje, gamtoje ar prie jūros. Patraukli ąžuolo faneros rankenėlė tiesiog vilioja kompaktišką šviestuvą pasiimti kartu. Šviestuvas su dimerio funkcija ir galimybe pakreipti gaubtą. Baterija įkraunama. Komplekte yra įkrovimo USB laidas.
Medžiaga: polikarbonatas, ąžuolo fanera, metalas
Spalva: balta, medžio, žalvario spalvos šviestuvo konstrukcijų detalės
Aukštis: 28,8 cm.
Diametras: 12,3 cm.
Galia: 3,2W LED
Šviesos spektras: 2700K šiltai baltas
Baterijos veikimo trukmė:5 val. baterijai veikiant visu pajėgumu;
10 val. baterijai veikiant puse pajėgumo;
20 val. baterijai veikiant ketvirtadaliu 
pajėgumo;
Šalis: Ispanija
Gamintojas: http://www.marset.com/

177,00 €

A657-001

Modernus, Skandinaviškas

Plastikas, Mediena

Pilka

Balta

0

Prekės pristatymas 30 dienų.

Dalintis:

Visiems užsakymams nuo 30€

NEMOKAMAS PRISTATYMAS

nemokamas pristatymas

Pas mus prekes galima įsigyti

IŠSIMOKĖTINAI SU "SB LIZINGU"

issimokejimas lizingu

Šviestuvai Vilniuje – kiekvieno pirkėjo poreikiams

Šiandien siūlomų šviestuvų pasirinkimas tikrai nėra siauras, tad klientai visada turi galimybę pasirinkti tokius, kurie geriausiai pateisintų jų lūkesčius. Jei jus domina šviestuvai Vilniuje, tokiu atveju palankia pasirinkimo galimybe gali būti UAB „Kandelas“. Tai – šviestuvais prekiaujanti kompanija, kuri turi savo padalinius ne tik Vilniuje, bet taip pat ir Klaipėdoje, o čia siūlomos produkcijos asortimentas yra iš tiesų labai didelis.

Didelė darbo patirtis leidžia džiaugtis puikiais rezultatais

UAB „Kandelas“ – tai 2011 metais įkurta bendrovė, kuri siūlo apšvietimo projektavimo paslaugas, šviestuvų, baldų bei įvairių interjero detalių įsigijimą. Nors tai yra gana jauna kompanija, tačiau per visus gyvavimo metus įgijo tikrai nemažą patirtį, ir savo klientams gali pasiūlyti viską, kas geriausia. Įmonė nuolat tobulėja, o klientams gali pasiūlyti itin modernius sprendimus, taigi, galite būti užtikrinti, kad šviestuvai Vilniuje puikiai pateisins jūsų poreikius.

Didelis šviestuvų pasirinkimas

Visai nesvarbu, kokie konkretūs šviestuvai jus domina, bet kuriuo 


atveju tikrai rasite pačius palankiausius pasirinkimus, ir galėsite nuspręsti, kokius šviestuvus vertėtų įsigyti. Tuo atveju, jei kiltų tam tikrų klausimų, galėsite pasikonsultuoti su įmonėje dirbančiais specialistais, ir jie jums tikrai galės patarti, kokios galimybės būtų pačiomis palankiausiomis.

Galimybė šviestuvą įsigyti internetu

Jei nuolat skundžiatės laiko trūkumu, ir neturite galimybės apsilankyti fizinėje parduotuvėje, galite pasirinkti tikrai palankią išeitį – šviestuvų įsigijimą internetu. Toks sprendimas puikiai tinka taupantiems ne tik laiką, bet taip pat ir pinigus – šviestuvai internetu įprastai kainuoja gerokai pigiau nei fizinėse prekybos vietose, be to, galima palyginti skirtingų pardavėjų nustatytas kainas.

Raskite labiausiai tinkantį šviestuvą

Atsilankę UAB „Kandelas“ internetinėje svetainėje galėsite pasirinkti itin patogų ir paprastą prekių rūšiavimą pagal tam tikra jų savybes, o tuomet, jei jus domina šviestuvai Vilniuje, ir norite dominančias prekes apžiūrėti gyvai, apsilankykite šios kompanijos fizinėje parduotuvėje, kur taip pat galėsite pasikonsultuoti su pardavėjais. Galite net neabejoti, kad ši parduotuvė galės jums pasiūlyti tokių šviestuvų, kurie puikiai pateisintų jūsų poreikius, taigi, jei prireiktų šviestuvo, kreipkitės į UAB „Kandelas“.