Lauko šviestuvai 

Lauko šviestuvai: kaip išsirinkti tinkamus?

Nuosavų namų gyventojams neretai kyla klausimas, kaip įsirengti lauko apšvietimą – tai itin aktualu tampa rudenį, kada ima vis anksčiau temti. Tinkamai pasirinkti lauko šviestuvai ne tik atliks praktinę funkciją, bet taip pat leis sukurti pageidaujamą nuotaiką ir užtikrins jaukumą. Taigi, kaip pasirinkti tinkamiausius lauko šviestuvus?

Įvertinkite reikalingą šviestuvo dydį

Pernelyg mažo lauko šviestu...

Lauko šviestuvai: kaip išsirinkti tinkamus?

Nuosavų namų gyventojams neretai kyla klausimas, kaip įsirengti lauko apšvietimą – tai itin aktualu tampa rudenį, kada ima vis anksčiau temti. Tinkamai pasirinkti lauko šviestuvai ne tik atliks praktinę funkciją, bet taip pat leis sukurti pageidaujamą nuotaiką ir užtikrins jaukumą. Taigi, kaip pasirinkti tinkamiausius lauko šviestuvus?

Įvertinkite reikalingą šviestuvo dydį

Pernelyg mažo lauko šviestuvo pasirinkimas – gana dažnai daroma klaida, tad svarbu pasirūpinti tinkamo šviestuvo dydžio pasirinkimu. Jei siekiate įrengti apšvietimą lauko durims, tokiu atveju pasiteisins šviestuvai, sudarantys maždaug penktadalį durų aukščio.

Šviestuvo spalva ir dizainas

Lauko šviestuvai turi derėti prie bendro namų eksterjero, tad pasirūpinkite, kad ši eksterjero detalė padėtų sukurti darnų bendrą vaizdą. Šviestuvo spalva turėtų derėti prie vyraujančių  namo eksterjero spalvų, tad dažniausiai yra pasirenkami gana neutralių spalvų šviestuvai.

Įvertinkite technines šviestuvų savybes

Labai svarbu tai, kad lauko šviestuvas būtų atsparus įvairiems nepalankiems atlinkos veiksniams. Atsparumo lygį nurodo IP kodas – kuo jis yra didesnis, tuo didesnis ir šviestuvo atsparumas dulkėms, drėgmei, purvui, ir t.t. Jei lauko šviestuvai yra nepakankamai atsparūs drėgmei, tokiu atveju jie gana greitai perdega, be to, kyla grėsmė saugumui. Taigi, svarbu įsitikinti, kad šviestuvo atsparumas yra pakankamai didelis, o jo laidai yra puikiai izoliuoti.

Šviesos šaltinio efektyvumas

Visada tikimasi, kad lauko šviestuvų lemputės degs pakankamai ilgą laiką, tad įvertinkite, ar šviestuvų lemputės yra tausojančios elektros energiją. Taupiausiomis yra laikomos LED, metalo halogenų ir liuminescencinės lemputės, o mažiausiu efektyvumu pasižymi kaitrinės lemputės, kurios pastaruoju metu yra naudojamos vis rečiau.

Šviestuvo gamintojas ir kaina

Kai siekiama, kad lauko šviestuvai tarnautų kuo ilgesnį laiką, ieškoma tokių gamintojų, kurie būtų tikrai patikimi. Galima pasidomėti, kokių gamintojų šviestuvai yra sulaukę paties palankiausio įvertinimo, o tuomet galėsite pasidomėti, kokios yra įvairių šviestuvų kainos. Tuo atveju, jei šviestuvą pirksite internetu, galėsite pasirinkti patogų prekių rūšiavimą pagal nustatytas kainas, ir tikrai atrasite palankiausią sprendimą. Be to, visada yra galimybė pasikonsultuoti su šviestuvais prekiaujančiais pardavėjais, ir tai leis dar paprasčiau priimti sprendimą.

Daugiau

Visiems užsakymams nuo 30€

NEMOKAMAS PRISTATYMAS

nemokamas pristatymas

Pas mus prekes galima įsigyti

IŠSIMOKĖTINAI SU "SB LIZINGU"

issimokejimas lizingu

Šviestuvai Vilniuje – kiekvieno pirkėjo poreikiams

Šiandien siūlomų šviestuvų pasirinkimas tikrai nėra siauras, tad klientai visada turi galimybę pasirinkti tokius, kurie geriausiai pateisintų jų lūkesčius. Jei jus domina šviestuvai Vilniuje, tokiu atveju palankia pasirinkimo galimybe gali būti UAB „Kandelas“. Tai – šviestuvais prekiaujanti kompanija, kuri turi savo padalinius ne tik Vilniuje, bet taip pat ir Klaipėdoje, o čia siūlomos produkcijos asortimentas yra iš tiesų labai didelis.

Didelė darbo patirtis leidžia džiaugtis puikiais rezultatais

UAB „Kandelas“ – tai 2011 metais įkurta bendrovė, kuri siūlo apšvietimo projektavimo paslaugas, šviestuvų, baldų bei įvairių interjero detalių įsigijimą. Nors tai yra gana jauna kompanija, tačiau per visus gyvavimo metus įgijo tikrai nemažą patirtį, ir savo klientams gali pasiūlyti viską, kas geriausia. Įmonė nuolat tobulėja, o klientams gali pasiūlyti itin modernius sprendimus, taigi, galite būti užtikrinti, kad šviestuvai Vilniuje puikiai pateisins jūsų poreikius.

Didelis šviestuvų pasirinkimas

Visai nesvarbu, kokie konkretūs šviestuvai jus domina, bet kuriuo 


atveju tikrai rasite pačius palankiausius pasirinkimus, ir galėsite nuspręsti, kokius šviestuvus vertėtų įsigyti. Tuo atveju, jei kiltų tam tikrų klausimų, galėsite pasikonsultuoti su įmonėje dirbančiais specialistais, ir jie jums tikrai galės patarti, kokios galimybės būtų pačiomis palankiausiomis.

Galimybė šviestuvą įsigyti internetu

Jei nuolat skundžiatės laiko trūkumu, ir neturite galimybės apsilankyti fizinėje parduotuvėje, galite pasirinkti tikrai palankią išeitį – šviestuvų įsigijimą internetu. Toks sprendimas puikiai tinka taupantiems ne tik laiką, bet taip pat ir pinigus – šviestuvai internetu įprastai kainuoja gerokai pigiau nei fizinėse prekybos vietose, be to, galima palyginti skirtingų pardavėjų nustatytas kainas.

Raskite labiausiai tinkantį šviestuvą

Atsilankę UAB „Kandelas“ internetinėje svetainėje galėsite pasirinkti itin patogų ir paprastą prekių rūšiavimą pagal tam tikra jų savybes, o tuomet, jei jus domina šviestuvai Vilniuje, ir norite dominančias prekes apžiūrėti gyvai, apsilankykite šios kompanijos fizinėje parduotuvėje, kur taip pat galėsite pasikonsultuoti su pardavėjais. Galite net neabejoti, kad ši parduotuvė galės jums pasiūlyti tokių šviestuvų, kurie puikiai pateisintų jūsų poreikius, taigi, jei prireiktų šviestuvo, kreipkitės į UAB „Kandelas“.