Filtrai

Įjungti filtrai

Miegamojo švietuvai 

Miegamojo šviestuvai: kaip išsirinkti?

Įrengiant miegamąjį dažniausiai pasirenkamas gana blausus apšvietimas, tačiau taip pat puikiu pasirinkimu gali būti apšvietimas su reguliatoriumi, kuris leis sukurti reikalingą šviesos intensyvumą. Šiuo metu parduotuvėse yra siūlomi labai įvairūs miegamojo šviestuvai, tad dažnu klausimu tampa tai, kokie jų galėtų būti geriausiu pasirinkimu. Taigi, į ką vertėtų atsižvelgti renkantis miegamojo šviestuvą?

Šv...

Miegamojo šviestuvai: kaip išsirinkti?

Įrengiant miegamąjį dažniausiai pasirenkamas gana blausus apšvietimas, tačiau taip pat puikiu pasirinkimu gali būti apšvietimas su reguliatoriumi, kuris leis sukurti reikalingą šviesos intensyvumą. Šiuo metu parduotuvėse yra siūlomi labai įvairūs miegamojo šviestuvai, tad dažnu klausimu tampa tai, kokie jų galėtų būti geriausiu pasirinkimu. Taigi, į ką vertėtų atsižvelgti renkantis miegamojo šviestuvą?

Šviesos šaltinio vieta

Galite rinktis įprastus lubinius šviestuvus, tačiau tikrai nebūtina tuo apsiriboti. Taip pat gali būti įrengiamas apšvietimas iš abiejų lovos pusių – tai itin praverčia tada, kai vienas iš partnerių prieš miegą nusprendžia paskaityti knygą, ar pan. Specialistai rekomenduoja įrengti šviestuvą virš lovos, o du atskirus šviesos šaltinius patartina įrengti iš abiejų lovos pusių. Šviesą patartina nukreipti taip, kad krentantis šešėlis netrukdytų šalia gulinčiam žmogui. Taip pat galite pasvarstyti ir apie miegamojo spintos apšvietimą – tuo atveju, jei ji yra gana didelė, šviesos šaltiniai pravers ir jos viduje.

Šviestuvų dizainas ir spalva

Įrengiant miegamąjį visada siekiama, kad šis kambarys būtų kuo jaukesnis, tad svarbu pagalvoti, koks šviestuvo dizainas galėtų geriausiai pasiteisinti. Dažniausiu pasirinkimu tampa tokie miegamojo šviestuvai, kurie nėra pernelyg įmantrūs, o spalvos yra derinamos prie miegamojo sienų, lovos užtiesalų ar kitų detalių. Rekomenduojama rinktis tokias miegamojo interjero spalvas, kurios būtų ne per daug rėksmingos: raudona yra laikoma pernelyg agresyvia spalva, tačiau geltona ramina nervinę  sistemą ir padeda atsipalaiduoti.

Šviestuvo gamintojas ir kaina

Be abejo, visada siekiama, kad miegamojo šviestuvai tarnautų kuo ilgesnį laiką, todėl palanku pasidomėti, kokių gamintojų produkcija yra sulaukusi paties palankiausio įvertinimo. Nors dažnai manoma, kad kokybiškiausi yra tie miegamojo šviestuvai, kurie kainuoja gana brangiai, tačiau tai tikrai nėra tiesa.  Kaina įprastai priklauso nuo to, koks yra šviestuvo gamintojas, iš ko jis pagamintas, ir t.t., tad visada rasite patį tinkamiausią pasirinkimą. Jei esate numatę, kokią pinigų sumą galite skirti šviestuvų įsigijimui, palanku apsilankyti internetinėse parduotuvėse, kuriose siūlomos prekės gali būti rūšiuojamos pagal nustatytas kainas bei kitas savybes.

Daugiau
puslapyje
Rodoma 1 - 60 iš 1067 dalykų

Visiems užsakymams nuo 30€

NEMOKAMAS PRISTATYMAS

nemokamas pristatymas

Pas mus prekes galima įsigyti

IŠSIMOKĖTINAI SU "SB LIZINGU"

issimokejimas lizingu

Šviestuvai Vilniuje – kiekvieno pirkėjo poreikiams

Šiandien siūlomų šviestuvų pasirinkimas tikrai nėra siauras, tad klientai visada turi galimybę pasirinkti tokius, kurie geriausiai pateisintų jų lūkesčius. Jei jus domina šviestuvai Vilniuje, tokiu atveju palankia pasirinkimo galimybe gali būti UAB „Kandelas“. Tai – šviestuvais prekiaujanti kompanija, kuri turi savo padalinius ne tik Vilniuje, bet taip pat ir Klaipėdoje, o čia siūlomos produkcijos asortimentas yra iš tiesų labai didelis.

Didelė darbo patirtis leidžia džiaugtis puikiais rezultatais

UAB „Kandelas“ – tai 2011 metais įkurta bendrovė, kuri siūlo apšvietimo projektavimo paslaugas, šviestuvų, baldų bei įvairių interjero detalių įsigijimą. Nors tai yra gana jauna kompanija, tačiau per visus gyvavimo metus įgijo tikrai nemažą patirtį, ir savo klientams gali pasiūlyti viską, kas geriausia. Įmonė nuolat tobulėja, o klientams gali pasiūlyti itin modernius sprendimus, taigi, galite būti užtikrinti, kad šviestuvai Vilniuje puikiai pateisins jūsų poreikius.

Didelis šviestuvų pasirinkimas

Visai nesvarbu, kokie konkretūs šviestuvai jus domina, bet kuriuo 


atveju tikrai rasite pačius palankiausius pasirinkimus, ir galėsite nuspręsti, kokius šviestuvus vertėtų įsigyti. Tuo atveju, jei kiltų tam tikrų klausimų, galėsite pasikonsultuoti su įmonėje dirbančiais specialistais, ir jie jums tikrai galės patarti, kokios galimybės būtų pačiomis palankiausiomis.

Galimybė šviestuvą įsigyti internetu

Jei nuolat skundžiatės laiko trūkumu, ir neturite galimybės apsilankyti fizinėje parduotuvėje, galite pasirinkti tikrai palankią išeitį – šviestuvų įsigijimą internetu. Toks sprendimas puikiai tinka taupantiems ne tik laiką, bet taip pat ir pinigus – šviestuvai internetu įprastai kainuoja gerokai pigiau nei fizinėse prekybos vietose, be to, galima palyginti skirtingų pardavėjų nustatytas kainas.

Raskite labiausiai tinkantį šviestuvą

Atsilankę UAB „Kandelas“ internetinėje svetainėje galėsite pasirinkti itin patogų ir paprastą prekių rūšiavimą pagal tam tikra jų savybes, o tuomet, jei jus domina šviestuvai Vilniuje, ir norite dominančias prekes apžiūrėti gyvai, apsilankykite šios kompanijos fizinėje parduotuvėje, kur taip pat galėsite pasikonsultuoti su pardavėjais. Galite net neabejoti, kad ši parduotuvė galės jums pasiūlyti tokių šviestuvų, kurie puikiai pateisintų jūsų poreikius, taigi, jei prireiktų šviestuvo, kreipkitės į UAB „Kandelas“.