Prekių pristatymas

Pirkėjas nemokamai prekes gali atsiimti mūsų salonuose arba pristatome su siuntų tarnyba per 2-3 d.d. kai prekę turime sandėlyje. Tuo atveju, kai prekės sandėlyje neturime, pristatymo terminas derinamas individualiai. 
Pirkėjas, užsakymo metu pasirinkęs prekių pristatymo paslaugą, įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą.
Prekes pristato Pardavėjo įgaliotas atstovas.
Prekių pristatymo (transportavimo) mokestis skaičiuojamas atsižvelgiant į prekių pristatymo vietą ir prekių svorį. Kai prekių krepšelis siekia 30€ ir daugiau prekės pristatomos nemokamai.

Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.
                                      
Prekių pateikimo Pirkėjui metu Pirkėjas privalo kartu su Pardavėju arba jo įgaliotu atstovu patikrinti siuntos ir prekės(-ių) būklę bei pasirašyti siuntos perdavimo – priėmimo dokumentą. Pirkėjui pasirašius siuntos perdavimo – priėmimo dokumente, laikoma, kad siunta yra perduota tinkamos būklės, be prekių pažeidimų, kurių atsiradimo pagrindas priskirtinas ne gamykliniam brokui, bei prekės(-ių) komplektacijos neatitikimų (tokių, kuriuos galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu) nėra.


Visiems užsakymams nuo 30€

NEMOKAMAS PRISTATYMAS

nemokamas pristatymas

Pas mus prekes galima įsigyti

IŠSIMOKĖTINAI „SB LIZINGU“

issimokejimas lizingu