Pirkimo - pardavimo, grąžinimo sąlygos

Šios pirkimo - pardavimo sąlygos yra šalims privalomas teisinis dokumentas, kuriame nustatomos Pirkėjo ir Pardavėjo UAB "Kandelas" tarpusavio teisės ir pareigos, prekių įsigijimo bei apmokėjimo už jas sąlygos, prekių pristatymo ir grąžinimo tvarka, šalių atsakomybė bei kitos su prekių pirkimu susijusios nuostatos.

Pirkėjo teisės ir pareigos:

Pirkėjas gali pasirinkti ir užsisakyti bet kurią Pardavėjo siūlomą prekę.
Pirkėjas privalo priimti užsakytas prekes ir už jas sumokėti sutartą kainą.

Pardavėjo teisės ir pareigos:

Pardavėjas pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti, taisyti ar papildyti šias sąlygas, atsižvelgdamas į teisės aktų nustatytus reikalavimus.
Pristatyti Pirkėjo užsakytas prekes Pirkėjo nurodytu adresu per sutartą pristatymo laikotarpį.

Prekių kainos, apmokėjimo tvarka ir terminai:

Mažmeninės kainos salonuose gali skirtis nuo kainų perkant internetu.

Pirkėjas atsiskaito už prekes vienu iš šių būdų:
Apmokėjimas banko pavedimu.
Apmokėjimas grynaisiais pinigais arba bankine kortele prekių atsiėmimo metu Pardavėjo padalinyje.
Dėl prekių kainų ir pristatymo terminų Pirkėjas turi kreiptis nurodytais kontaktais.

Prekių kokybės garantija:

Visiems UAB "KANDELAS" parduodamiems šviestuvams taikoma dviejų metų kokybės garantija.

Grąžinimo sąlygos:

Prekės grąžinimo teise Pirkėjas gali pasinaudoti tuo atveju, jei prekė nesugadinta, nebuvo naudota, nepakitusi jos prekinė išvaizda, išsaugota originali prekės pakuotė. Grąžinimo garantija galioja 14 dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos.

Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą, ir laisva forma užpildytą grąžinimo dokumentą, kuriame nurodoma prekės grąžinimo priežastis. Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą.

Grąžinamas prekes Pirkėjas gali pristatyti adresu Liepų g. 54, Klaipėda (UAB "Kandelas") salono darbo metu arba atsiųsti naudojantis savo pasirinkto kurjerio paslaugomis. Prekių transportavimo išlaidas visais atvejais padengia Pirkėjas. Grąžinama prekė privalo būti perduota Pardavėjui pilnos komplektacijos ir saugiai supakuota. Kai grąžinama gauta ne ta ir/ar nekokybiška prekė, Pardavėjas įsipareigoja pakeisti prekę analogiška kokybiška preke. Tuo atveju, jei Pardavėjas neturi analogiškų prekių, jis grąžina Pirkėjui už prekę(-es) sumokėtus pinigus.

Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šiame straipsnyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

Šios prekių grąžinimo taisyklės galioja perkant internetu.


Visiems užsakymams nuo 30€

NEMOKAMAS PRISTATYMAS

nemokamas pristatymas

Pas mus prekes galima įsigyti

IŠSIMOKĖTINAI SU "SB LIZINGU"

issimokejimas lizingu

Šviestuvai Vilniuje – kiekvieno pirkėjo poreikiams

Šiandien siūlomų šviestuvų pasirinkimas tikrai nėra siauras, tad klientai visada turi galimybę pasirinkti tokius, kurie geriausiai pateisintų jų lūkesčius. Jei jus domina šviestuvai Vilniuje, tokiu atveju palankia pasirinkimo galimybe gali būti UAB „Kandelas“. Tai – šviestuvais prekiaujanti kompanija, kuri turi savo padalinius ne tik Vilniuje, bet taip pat ir Klaipėdoje, o čia siūlomos produkcijos asortimentas yra iš tiesų labai didelis.

Didelė darbo patirtis leidžia džiaugtis puikiais rezultatais

UAB „Kandelas“ – tai 2011 metais įkurta bendrovė, kuri siūlo apšvietimo projektavimo paslaugas, šviestuvų, baldų bei įvairių interjero detalių įsigijimą. Nors tai yra gana jauna kompanija, tačiau per visus gyvavimo metus įgijo tikrai nemažą patirtį, ir savo klientams gali pasiūlyti viską, kas geriausia. Įmonė nuolat tobulėja, o klientams gali pasiūlyti itin modernius sprendimus, taigi, galite būti užtikrinti, kad šviestuvai Vilniuje puikiai pateisins jūsų poreikius.

Didelis šviestuvų pasirinkimas

Visai nesvarbu, kokie konkretūs šviestuvai jus domina, bet kuriuo 


atveju tikrai rasite pačius palankiausius pasirinkimus, ir galėsite nuspręsti, kokius šviestuvus vertėtų įsigyti. Tuo atveju, jei kiltų tam tikrų klausimų, galėsite pasikonsultuoti su įmonėje dirbančiais specialistais, ir jie jums tikrai galės patarti, kokios galimybės būtų pačiomis palankiausiomis.

Galimybė šviestuvą įsigyti internetu

Jei nuolat skundžiatės laiko trūkumu, ir neturite galimybės apsilankyti fizinėje parduotuvėje, galite pasirinkti tikrai palankią išeitį – šviestuvų įsigijimą internetu. Toks sprendimas puikiai tinka taupantiems ne tik laiką, bet taip pat ir pinigus – šviestuvai internetu įprastai kainuoja gerokai pigiau nei fizinėse prekybos vietose, be to, galima palyginti skirtingų pardavėjų nustatytas kainas.

Raskite labiausiai tinkantį šviestuvą

Atsilankę UAB „Kandelas“ internetinėje svetainėje galėsite pasirinkti itin patogų ir paprastą prekių rūšiavimą pagal tam tikra jų savybes, o tuomet, jei jus domina šviestuvai Vilniuje, ir norite dominančias prekes apžiūrėti gyvai, apsilankykite šios kompanijos fizinėje parduotuvėje, kur taip pat galėsite pasikonsultuoti su pardavėjais. Galite net neabejoti, kad ši parduotuvė galės jums pasiūlyti tokių šviestuvų, kurie puikiai pateisintų jūsų poreikius, taigi, jei prireiktų šviestuvo, kreipkitės į UAB „Kandelas“.