Pirkimo - pardavimo, grąžinimo sąlygos

Šios pirkimo - pardavimo sąlygos yra šalims privalomas teisinis dokumentas, kuriame nustatomos Pirkėjo ir Pardavėjo KANDELAS LIGHT BOUTIQUE tarpusavio teisės ir pareigos, prekių įsigijimo bei apmokėjimo už jas sąlygos, prekių pristatymo ir grąžinimo tvarka, šalių atsakomybė bei kitos su prekių pirkimu susijusios nuostatos.

Pirkėjo teisės ir pareigos:

Pirkėjas gali pasirinkti ir užsisakyti bet kurią Pardavėjo siūlomą prekę.
Pirkėjas privalo priimti užsakytas prekes ir už jas sumokėti sutartą kainą.

Pardavėjo teisės ir pareigos:

Pardavėjas pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti, taisyti ar papildyti šias sąlygas, atsižvelgdamas į teisės aktų nustatytus reikalavimus.
Pristatyti Pirkėjo užsakytas prekes Pirkėjo nurodytu adresu per sutartą pristatymo laikotarpį.

Prekių kainos, apmokėjimo tvarka ir terminai:

Mažmeninės kainos salonuose gali skirtis nuo kainų perkant internetu.

Pirkėjas atsiskaito už prekes vienu iš šių būdų:
Apmokėjimas banko pavedimu.
Apmokėjimas grynaisiais pinigais arba bankine kortele prekių atsiėmimo metu Pardavėjo padalinyje.
Dėl prekių kainų ir pristatymo terminų Pirkėjas turi kreiptis nurodytais kontaktais.

Prekių kokybės garantija:

Visiems KANDELAS LIGHT BOUTIQUE parduodamiems šviestuvams taikoma dviejų metų kokybės garantija.

Grąžinimo sąlygos:

Prekės grąžinimo teise Pirkėjas gali pasinaudoti tuo atveju, jei prekė nesugadinta, nebuvo naudota, nepakitusi jos prekinė išvaizda, išsaugota originali prekės pakuotė. Grąžinimo garantija galioja 14 dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos.

Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą, ir laisva forma užpildytą grąžinimo dokumentą, kuriame nurodoma prekės grąžinimo priežastis. Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą.

Grąžinamas prekes Pirkėjas gali pristatyti adresu Žirmūnų g. 70 („Klasikos namai“), Vilnius KANDELAS LIGHT BOUTIQUE darbo metu arba atsiųsti naudojantis savo pasirinkto kurjerio paslaugomis. Prekių transportavimo išlaidas visais atvejais padengia Pirkėjas. Grąžinama prekė privalo būti perduota Pardavėjui pilnos komplektacijos ir saugiai supakuota. Kai grąžinama gauta ne ta ir/ar nekokybiška prekė, Pardavėjas įsipareigoja pakeisti prekę analogiška kokybiška preke. Tuo atveju, jei Pardavėjas neturi analogiškų prekių, jis grąžina Pirkėjui už prekę(-es) sumokėtus pinigus.

Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šiame straipsnyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

Šios prekių grąžinimo taisyklės galioja perkant internetu.


Visiems užsakymams nuo 50€

NEMOKAMAS PRISTATYMAS

nemokamas pristatymas