Kategorijos

JUNGIKLIAI IR LIZDAI 

Subkategorijos

 • PORCELIANAS

  Jungiklių serija gaminama iš medžiagos, kuri nuo pradžių lydi elektrifikaciją – porceliano. Šiai linijai naudojamas aukštos kokybės kvarcinis porcelianas (C 110) vežamas iš Schierschnitz Tiuringijoje, kur elektrotechninis porcelianas gaminamas nuo 1913 m. Porcelianas elektrifikacijoje naudojamas ne tik dėl estetinių savybių, bet ir dėl funkcinių – kietumo, atsparumo senėjimui, karščiui, ugniai. 

 • BAKELITE®/DUROPLASTAS

  XX amžiaus pirmoje pusėje terminas bakelitas tapo beveik plastiko sinonimu. Tačiau bakelitas - fenolformaldehidinis plastikas - (pavadintas pagal JAV chemiko, gimusio Belgijoje, Leo Hendriko Bakelando pavardę yra ne bendras pavadinimas, o prekės ženklas. Juodos ir baltos jungiklių serijos yra pagamintos iš termoreaktingų, tačiau tik juodos spalvos serija yra BAKELITE®, o balta serija yra liejama iš panašios dervos - duroplasto. 

 • STIKLAS su BAKELITE® ir DUROPLASTU

  Prie Bakelite® ir duroplasto linijos prijungiami šlifuoto stiklo dangteliai. Šioje serijoje įdėklus dengia neutralios spalvos specialus stiklas, kurio kraštas beveik išnyksta itin nupoliruotoje 45° briaunoje. Tvirtas bakelito ir duroplasto jungiklių vizualumas sumažėja, o tai dar labiau sustiprėja, kai sienų apmušalus pakišate po stiklo dangteliu (tam reikia šiek tiek daugiau atsargumo montuojant). Visos stiklo dalys yra iš Aukštutinio Pfalco miško stiklo gamyklos. 

 • VIRŠTINKINIAI BAKELITE®/DUROPLASTAS

  Paviršinis elektros instaliacijos ir jungiklių montavimas yra pats ekonomiškiausias, todėl vis dar labiausiai paplitęs montavimo būdas dirbtuvėse. Tai pašalina poreikį pjauti ir kalti atviras sienas ir leidžia lengvai patikrinti, taisyti ir išplėsti sistemą bei jos laidų tinklą. Taip pat tinka visur, kur dėl konstrukcinių priežasčių (paminklų apsauga, medinės sijos, betonas ir kt.) montavimas turėtų būti arba turi būti atliktas ant sienos. Patikimai prigludinti pakanka dviejų mažų skylių. Tvirti, 2,5 mm storio korpusai, pagaminti iš juodo bakelito, yra presuoti vientisai ir užtikrina pakankamą apačioje esančios elektros sistemos apsaugą.

 • VIRŠTINKINIAI DRĖGNOMS PATALPOMS

  Nuo XIX amžiaus pabaigos iki XX amžiaus vidurio jie buvo montuojami pramonėje, namų rūsiuose, sandėliuose. Juos gamino Siemens-Schuckert ir Dr. Deisting. Itin vertinami dėl funkcinio ir atsparumo patikimumo.

 • KOMPONENTAI

Visiems užsakymams nuo 50€

NEMOKAMAS PRISTATYMAS

nemokamas pristatymas