Filtrai

Įjungti filtrai

Kategorijos

Šviestuvai 

Šviestuvai įvairioms namų patalpoms

Įvairios namų patalpos reikalauja skirtingo apšvietimo, tad gana dažnu klausimu tampa tai, kokie šviestuvai galėtų būti geriausiu pasirinkimu. Taigi, kaip užtikrinti tinkamą apšvietimą skirtingose namų vietose?

Koridoriaus ir prieškambario apšvietimas

Koridoriaus ir prieškambario apšvietimui dažniausiai pasirenkami lubiniai šviestuvai. Prieškambaryje reikalingas didesnis apšvietimas nei koridoriuje, tad gali...

Šviestuvai įvairioms namų patalpoms

Įvairios namų patalpos reikalauja skirtingo apšvietimo, tad gana dažnu klausimu tampa tai, kokie šviestuvai galėtų būti geriausiu pasirinkimu. Taigi, kaip užtikrinti tinkamą apšvietimą skirtingose namų vietose?

Koridoriaus ir prieškambario apšvietimas

Koridoriaus ir prieškambario apšvietimui dažniausiai pasirenkami lubiniai šviestuvai. Prieškambaryje reikalingas didesnis apšvietimas nei koridoriuje, tad galima pasvarstyti ir apie papildomus šviesos šaltinius. Pavyzdžiui, gali pasiteisinti prieškambario spintos ar veidrodžio apšvietimas – tam puikiai tiks LED lemputės.

Vonios kambariui reikės ryškaus apšvietimo

Vonios kambaryje dažniausiai  naudojami šviestuvai, kurie tvirtinami palubėje. Svarbu tai, kad šviestuvas būtų uždaras ir atsparus drėgmei, o apšvietimas būtų pakankamai ryškus, taigi, tam puikiai tiks halogeninės 12V įtampos lemputės.

Svetainės apšvietimas

Jei norisi sudaryti prabangos įspūdį, tokiu atveju puikiai pasiteisins gana ištaigingi šviestuvai, kurie papildys svetainės interjerą.  Šioje patalpoje palanku įrengti  reguliuojamą apšvietimą bei pasirūpinti papildomais šviesos šaltiniais. Svetainė atrodys dar jaukesnė, jei nuspręsite papildomai apšviesti knygų lentynas ar pan.

Pasirūpinkite tinkamu virtuvės apšvietimu

Virtuvės apšvietimas turėtų būti ryškesnis nei svetainės ar kitų namų patalpų. Šioje patalpoje apšvietimas turėtų būti zonuojamas: geriausia papildomus šviesos šaltinius įrengti ten, kur yra gaminamas maistas. Pavyzdžiui, šviestuvai gali būti montuojami apatinėje pakabinamų virtuvės spintelių dalyje. Kai maistas nebus gaminamas, pakaks ir bendro virtuvės apšvietimo.

Miegamojo apšvietimas

Miegamajame dažniausiai įrengiami pakabinami šviestuvai, tačiau taip pat gali pasiteisinti toršeras ar apšvietimas, montuojamas virš lovos ir abiejose lovos pusėse. Miegamajame dažniausiai pamirštami visi dienos darbai, tad  ryškesnis apšvietimas dažniausiai tėra reikalingas tada, kai prieš miegą nusprendžiama paskaityti.

Kaip apšviesti vaikų kambarį?

Vaikų kambaryje dažniausiai yra reikalingas stipresnis nei bendras apšvietimas, tad tikrai pravers papildomi šviestuvai. Pavyzdžiui, prie lovos gali būti sumontuojami sieniniai šviestuvai, o prie rašomojo stalo taip pat vertėtų pasirūpinti papildomu šviesos šaltiniu.

Jei jums būtų sudėtinga apsispręsti, kokie šviestuvai labiausiai tiktų vienai ar kitai patalpai, visada galima pasitarti su šviestuvų parduotuvėje dirbančiais konsultantais. Jie jums galės suteikti visą svarbiausią informaciją, tad priimti sprendimą galėsite paprasčiau.

Daugiau

Subkategorijos

 • Vidaus

  Vidaus patalpų šviestuvai: kokius pasirinkti?

  Patalpų apšvietimui siūlomi labai įvairūs šviestuvai, tad dažnu klausimu tampa tai, kaip pasirinkti patį tinkamiausią. Tai, kas tiks miegamajam, nebūtinai gali būti pritaikoma virtuvėje ar kitose patalpose, taigi, kokie vidaus patalpų šviestuvai labiausiai tiks vienu ar kitu atveju?

  Apšvietimo intensyvumas

  Svetainei, vonios kambariui ir virtuvei įprastai yra reikalingas gana intensyvus apšvietimas, tad labiausiai pasiteisins tokie vidaus patalpų šviestuvai, kurie galėtų užtikrinti pakankamai ryškią šviesą. Pavyzdžiui, svetainėje gali būti pritaikomi kelių dalių šviestuvai, kurių skleidžiama šviesa gali būti reguliuojama, tačiau taip pat neretai pasiteisina ir papildomi šviesos šaltiniai. Pavyzdžiui, neretai nusprendžiama papildomai apšviesti apatinę pakabinamų virtuvės spintelių dalį, veidrodžius, spintas, knygų lentynas, ir t.t. Tai reikalinga ne vien tik dėl estetikos – papildomi šviesos šaltiniai įprastai atlieka ir praktinę funkciją.

  Šviestuvų dizainas

  Be jokios abejonės, tai pat svarbu ir tai, kad vidaus patalpų šviestuvai padėtų sukurti bendrą interjerą. Šviestuvus rinkitės pagal tai, koks stilius vyrauja jūsų namuose, kokias spalvas pasirinkote interjero kūrimui, ir t.t. Specializuotose parduotuvėse siūlomų šviestuvų pasirinkimas yra tikrai labai didelis, tad visada galėsite rasti tokius, kurie puikiai derėtų prie kitų interjero elementų. Dažniausiai pasirenkami neutralių spalvų vidaus patalpų šviestuvai, tačiau tikrai nebūtina tuo apsiriboti – galėsite rasti iš tiesų nemažą įvairių spalvų šviestuvų pasirinkimą.

  Kiek pinigų galite skirti šviestuvo įsigijimui?

  Vidaus patalpų šviestuvai gali būti siūlomi labai įvairiomis kainomis, tad pasvarstykite, kokią pinigų sumą galite skirti šviestuvo įsigijimui. Jei lankysitės internetinėje parduotuvėje, paprasčiausiai galėsite pasirinkti prekių rūšiavimą pagal nustatytus įkainius, ir tai tikrai padės paprasčiau atrasti palankiausius pasirinkimus. Įprastai kainai turi įtakos tai, koks yra šviestuvo gamintojas, koks yra šviestuvo dizainas, iš kokių medžiagų jis pagamintas, ir t.t.

  Net ir tada, jei iš anksto neturite vizijos, kaip turėtų atrodyti vidaus patalpų šviestuvai, apsilankę specializuotoje parduotuvėje tikrai rasite jums patinkančios produkcijos, ir galėsite nuspręsti, kokie šviestuvai galėtų geriausiai pasiteisinti. Jei kiltų klausimų ar dvejonių, tiesiog pasikonsultuokite su pardavėjais, kurie tikrai galės duoti vertingų patarimų.

 • Lauko

  Lauko šviestuvai: kaip išsirinkti tinkamus?

  Nuosavų namų gyventojams neretai kyla klausimas, kaip įsirengti lauko apšvietimą – tai itin aktualu tampa rudenį, kada ima vis anksčiau temti. Tinkamai pasirinkti lauko šviestuvai ne tik atliks praktinę funkciją, bet taip pat leis sukurti pageidaujamą nuotaiką ir užtikrins jaukumą. Taigi, kaip pasirinkti tinkamiausius lauko šviestuvus?

  Įvertinkite reikalingą šviestuvo dydį

  Pernelyg mažo lauko šviestuvo pasirinkimas – gana dažnai daroma klaida, tad svarbu pasirūpinti tinkamo šviestuvo dydžio pasirinkimu. Jei siekiate įrengti apšvietimą lauko durims, tokiu atveju pasiteisins šviestuvai, sudarantys maždaug penktadalį durų aukščio.

  Šviestuvo spalva ir dizainas

  Lauko šviestuvai turi derėti prie bendro namų eksterjero, tad pasirūpinkite, kad ši eksterjero detalė padėtų sukurti darnų bendrą vaizdą. Šviestuvo spalva turėtų derėti prie vyraujančių  namo eksterjero spalvų, tad dažniausiai yra pasirenkami gana neutralių spalvų šviestuvai.

  Įvertinkite technines šviestuvų savybes

  Labai svarbu tai, kad lauko šviestuvas būtų atsparus įvairiems nepalankiems atlinkos veiksniams. Atsparumo lygį nurodo IP kodas – kuo jis yra didesnis, tuo didesnis ir šviestuvo atsparumas dulkėms, drėgmei, purvui, ir t.t. Jei lauko šviestuvai yra nepakankamai atsparūs drėgmei, tokiu atveju jie gana greitai perdega, be to, kyla grėsmė saugumui. Taigi, svarbu įsitikinti, kad šviestuvo atsparumas yra pakankamai didelis, o jo laidai yra puikiai izoliuoti.

  Šviesos šaltinio efektyvumas

  Visada tikimasi, kad lauko šviestuvų lemputės degs pakankamai ilgą laiką, tad įvertinkite, ar šviestuvų lemputės yra tausojančios elektros energiją. Taupiausiomis yra laikomos LED, metalo halogenų ir liuminescencinės lemputės, o mažiausiu efektyvumu pasižymi kaitrinės lemputės, kurios pastaruoju metu yra naudojamos vis rečiau.

  Šviestuvo gamintojas ir kaina

  Kai siekiama, kad lauko šviestuvai tarnautų kuo ilgesnį laiką, ieškoma tokių gamintojų, kurie būtų tikrai patikimi. Galima pasidomėti, kokių gamintojų šviestuvai yra sulaukę paties palankiausio įvertinimo, o tuomet galėsite pasidomėti, kokios yra įvairių šviestuvų kainos. Tuo atveju, jei šviestuvą pirksite internetu, galėsite pasirinkti patogų prekių rūšiavimą pagal nustatytas kainas, ir tikrai atrasite palankiausią sprendimą. Be to, visada yra galimybė pasikonsultuoti su šviestuvais prekiaujančiais pardavėjais, ir tai leis dar paprasčiau priimti sprendimą.

 • Pastatomi (mobilūs)
 • Šviestuvai pagal patalpą

  Šviestuvai pagal patalpą: kaip išsirinkti?

  Jei siekiama, kad šviestuvų pasirinkimas būtų kuo didesnis, palanku apsilankyti specializuotose parduotuvėse, kuriose dominančios produkcijos asortimentas bus tikrai labai gausus. Pavyzdžiui, UAB „Kandelas“ internetinėje parduotuvėje tokių prekių pasirinkimas yra itin platus, o klientų patogumui yra išskiriami šviestuvai pagal patalpą – tai padeda kur kas paprasčiau rasti tinkamiausios produkcijos. Tereikės atkreiti dėmesį į tai, kokie šviestuvai yra pritaikyti įvairioms patalpoms, o tuomet beliks įvertinti tam tikras jums svarbias šviestuvų savybes.

  Kokiose patalpose reikalingas ryškiausias apšvietimas?

  Miegamajam ar prieškambariui nebus reikalingas toks ryškus apšvietimas, koks yra naudojamas vonioje, virtuvėje ar svetainėje. Šviestuvai pagal patalpą padės jums paprasčiau orientuotis, kokios galimybės galėtų labiausiai pasiteisinti ieškant tinkamiausio pasirinkimo, o prireikus taip pat galėsite pasirūpinti ir papildomais šviesos šaltiniais. Neretai nusprendžiama papildomai apšviesti lentynas ar darbo stalą, tad specializuotoje parduotuvėje tikrai galėsite rasti tinkamiausių pasirinkimų.

  Šviestuvus derinkite prie bendro interjero

  Šviestuvai gali būti labai įmantrūs ar visai paprasti, tad visada svarbu išsirinkti tokius, kurie derėtų prie bendro namų interjero. Kai kurių patalpų, pavyzdžiui, koridoriaus, prieškambario ar vonios kambario šviestuvai dažniausiai nėra labai pastebimi, tad jie gali būti visai paprasto dizaino. Svarbiausia yra tai, kad šviestuvai užtikrintų pakankamai ryškų apšvietimą, o tuomet, jei rinksitės šviesos šaltinį vonios kambariui, taip pat pasirūpinkite, kad šviestuvas būtų uždaras ir atsparus drėgmei.

  Spalva taip pat labai svarbi

  Šviestuvo spalva dažniausiai parenkama pagal tai, kokios spalvos vyrauja interjere, nes visada siekiama užtikrinti, kad bendras vaizdas būtų pakankamai darnus. Nors neretai yra pasirenkami modernūs ryškių spalvų šviestuvai, tačiau svarbu pagalvoti apie tai, kokiose patalpose bus naudojamas šviestuvas: miegamajame ar darbo kambaryje vertėtų vengti ryškios raudonos spalvos, nes tai – pernelyg agresyvi spalva, kuri gali turėti neigiamą įtako darbo ar poilsio kokybei.

  Šviestuvai pagal patalpą gali būti pasirenkami greičiau: įvertinę, kokioje aplinkoje bus tvirtinamas šviesos šaltinis, galėsite paprasčiau nuspręsti, koks turėtų būti šviestuvo dizainas, koks galėtų būti optimalus jo dydis, kokia turėtų būti šviestuvo spalva, ir t.t.

Visiems užsakymams nuo 50€

NEMOKAMAS PRISTATYMAS

nemokamas pristatymas