Filtrai

Įjungti filtrai

Svetainės šviestuvai 

Svetainės šviestuvai: kaip pasirinkti tinkamus?

Svetainė įprastai asocijuojasi su šviesia ir erdvia patalpa, kurioje pietaujama su visa šeima. Jaukumui įtakos turi ne vien tik baldai bei interjero detalės, bet taip pat ir svetainės šviestuvai, kuriems svarbu skirti ypatingą dėmesį. Pasirinkimo galimybių šiuo metu yra tikrai nemažai, taigi, į ką vertėtų atsižvelgti renkantis šiuos šviestuvus?

Šviesos šaltinio pasirinkimas

Nors dažniausiai pasir...

Svetainės šviestuvai: kaip pasirinkti tinkamus?

Svetainė įprastai asocijuojasi su šviesia ir erdvia patalpa, kurioje pietaujama su visa šeima. Jaukumui įtakos turi ne vien tik baldai bei interjero detalės, bet taip pat ir svetainės šviestuvai, kuriems svarbu skirti ypatingą dėmesį. Pasirinkimo galimybių šiuo metu yra tikrai nemažai, taigi, į ką vertėtų atsižvelgti renkantis šiuos šviestuvus?

Šviesos šaltinio pasirinkimas

Nors dažniausiai pasirenkami svetainės šviestuvai, kurie yra kabinami palubėje, tačiau tikrai nebūtina tuo apsiriboti. Jaukią aplinką taip pat gali padėti sukurti staliniai šviestuvai bei toršerai, kurie  puikiai pasiteisina dėl to, kad jais patogu apšviesti įvairias skirtingas svetainės zonas. Jei nėra naudojamas bendras apšvietimas, tokiu atveju pastatomi svetainės šviestuvai gali padėti sutaupyti nemažai elektros energijos.

Šviesos intensyvumo keitimas

Galite labai nustebti, kaip šviesos intensyvumas keičia bendrą atmosferą. Pavyzdžiui, jei siekiate sukurti romantišką aplinką, labiau pasiteisins blausus apšvietimas, o tuomet, jei  norite, kad aplinka būtų kuo oficialesnė, labiau pasiteisins gana ryškus apšvietimas. Įrengiant svetainės apšvietimą palanku pasirūpinti, kad šviesos intensyvumą būtų galima reguliuoti.

Šviestuvo dizainas

Nors svetainės šviestuvai neretai būna net labai ištaigingi, tačiau tai tikrai ne visada yra būtina. Taip pat galite rinktis ir gana kuklius šviestuvus, tačiau visada svarbu pasirūpinti, kad jie derėtų prie bendro svetainės interjero. Taip pat atsižvelkite ir į svetainėje vyraujančias spalvas, ir nuspręskite, koks šviestuvas galėtų labiausiai derėti.

Paslėptas svetainės apšvietimas

Vis labiau populiarėja paslėptas LED apšvietimas, kuris yra naudojamas apšviesti lentynas, lubas, ir t.t. Pavyzdžiui, jei esate sukaupę gausią knygų kolekciją, tokiu atveju pasiteisins nedideli LED šviestuvai arba LED juostelės.

Šviestuvo gamintojas

Galima pasidomėti, kokie gamintojai, siūlantys svetainės šviestuvus, yra sulaukę paties palankiausio įvertinimo, ir tai galės padėti paprasčiau priimti sprendimą. Galite atsižvelgti į klientų atsiliepimus bei rekomendacijas, ir tai leis daug paprasčiau apsispręsti.

Kiek pinigų skirsite šviestuvo įsigijimui?

Šviestuvo kaina – taip pat svarbus kriterijus, tad pagalvokite, kokią sumą glite tam paskirti. Jei jus domina svetainės šviestuvai internetu, tiesiog pasirinkite prekių rūšiavimą pagal kainą.

Daugiau
puslapyje
Rodoma 1 - 60 iš 1161 dalykų

Visiems užsakymams nuo 30€

NEMOKAMAS PRISTATYMAS

nemokamas pristatymas

Pas mus prekes galima įsigyti

IŠSIMOKĖTINAI SU "SB LIZINGU"

issimokejimas lizingu

Šviestuvai Vilniuje – kiekvieno pirkėjo poreikiams

Šiandien siūlomų šviestuvų pasirinkimas tikrai nėra siauras, tad klientai visada turi galimybę pasirinkti tokius, kurie geriausiai pateisintų jų lūkesčius. Jei jus domina šviestuvai Vilniuje, tokiu atveju palankia pasirinkimo galimybe gali būti UAB „Kandelas“. Tai – šviestuvais prekiaujanti kompanija, kuri turi savo padalinius ne tik Vilniuje, bet taip pat ir Klaipėdoje, o čia siūlomos produkcijos asortimentas yra iš tiesų labai didelis.

Didelė darbo patirtis leidžia džiaugtis puikiais rezultatais

UAB „Kandelas“ – tai 2011 metais įkurta bendrovė, kuri siūlo apšvietimo projektavimo paslaugas, šviestuvų, baldų bei įvairių interjero detalių įsigijimą. Nors tai yra gana jauna kompanija, tačiau per visus gyvavimo metus įgijo tikrai nemažą patirtį, ir savo klientams gali pasiūlyti viską, kas geriausia. Įmonė nuolat tobulėja, o klientams gali pasiūlyti itin modernius sprendimus, taigi, galite būti užtikrinti, kad šviestuvai Vilniuje puikiai pateisins jūsų poreikius.

Didelis šviestuvų pasirinkimas

Visai nesvarbu, kokie konkretūs šviestuvai jus domina, bet kuriuo 


atveju tikrai rasite pačius palankiausius pasirinkimus, ir galėsite nuspręsti, kokius šviestuvus vertėtų įsigyti. Tuo atveju, jei kiltų tam tikrų klausimų, galėsite pasikonsultuoti su įmonėje dirbančiais specialistais, ir jie jums tikrai galės patarti, kokios galimybės būtų pačiomis palankiausiomis.

Galimybė šviestuvą įsigyti internetu

Jei nuolat skundžiatės laiko trūkumu, ir neturite galimybės apsilankyti fizinėje parduotuvėje, galite pasirinkti tikrai palankią išeitį – šviestuvų įsigijimą internetu. Toks sprendimas puikiai tinka taupantiems ne tik laiką, bet taip pat ir pinigus – šviestuvai internetu įprastai kainuoja gerokai pigiau nei fizinėse prekybos vietose, be to, galima palyginti skirtingų pardavėjų nustatytas kainas.

Raskite labiausiai tinkantį šviestuvą

Atsilankę UAB „Kandelas“ internetinėje svetainėje galėsite pasirinkti itin patogų ir paprastą prekių rūšiavimą pagal tam tikra jų savybes, o tuomet, jei jus domina šviestuvai Vilniuje, ir norite dominančias prekes apžiūrėti gyvai, apsilankykite šios kompanijos fizinėje parduotuvėje, kur taip pat galėsite pasikonsultuoti su pardavėjais. Galite net neabejoti, kad ši parduotuvė galės jums pasiūlyti tokių šviestuvų, kurie puikiai pateisintų jūsų poreikius, taigi, jei prireiktų šviestuvo, kreipkitės į UAB „Kandelas“.