Filtrai

Įjungti filtrai

Kategorijos

Šviestuvai pagal patalpą 

Šviestuvai pagal patalpą: kaip išsirinkti?

Jei siekiama, kad šviestuvų pasirinkimas būtų kuo didesnis, palanku apsilankyti specializuotose parduotuvėse, kuriose dominančios produkcijos asortimentas bus tikrai labai gausus. Pavyzdžiui, UAB „Kandelas“ internetinėje parduotuvėje tokių prekių pasirinkimas yra itin platus, o klientų patogumui yra išskiriami šviestuvai pagal patalpą – tai padeda kur kas paprasčiau rasti tinkamiausios produkcijos. Te...

Šviestuvai pagal patalpą: kaip išsirinkti?

Jei siekiama, kad šviestuvų pasirinkimas būtų kuo didesnis, palanku apsilankyti specializuotose parduotuvėse, kuriose dominančios produkcijos asortimentas bus tikrai labai gausus. Pavyzdžiui, UAB „Kandelas“ internetinėje parduotuvėje tokių prekių pasirinkimas yra itin platus, o klientų patogumui yra išskiriami šviestuvai pagal patalpą – tai padeda kur kas paprasčiau rasti tinkamiausios produkcijos. Tereikės atkreiti dėmesį į tai, kokie šviestuvai yra pritaikyti įvairioms patalpoms, o tuomet beliks įvertinti tam tikras jums svarbias šviestuvų savybes.

Kokiose patalpose reikalingas ryškiausias apšvietimas?

Miegamajam ar prieškambariui nebus reikalingas toks ryškus apšvietimas, koks yra naudojamas vonioje, virtuvėje ar svetainėje. Šviestuvai pagal patalpą padės jums paprasčiau orientuotis, kokios galimybės galėtų labiausiai pasiteisinti ieškant tinkamiausio pasirinkimo, o prireikus taip pat galėsite pasirūpinti ir papildomais šviesos šaltiniais. Neretai nusprendžiama papildomai apšviesti lentynas ar darbo stalą, tad specializuotoje parduotuvėje tikrai galėsite rasti tinkamiausių pasirinkimų.

Šviestuvus derinkite prie bendro interjero

Šviestuvai gali būti labai įmantrūs ar visai paprasti, tad visada svarbu išsirinkti tokius, kurie derėtų prie bendro namų interjero. Kai kurių patalpų, pavyzdžiui, koridoriaus, prieškambario ar vonios kambario šviestuvai dažniausiai nėra labai pastebimi, tad jie gali būti visai paprasto dizaino. Svarbiausia yra tai, kad šviestuvai užtikrintų pakankamai ryškų apšvietimą, o tuomet, jei rinksitės šviesos šaltinį vonios kambariui, taip pat pasirūpinkite, kad šviestuvas būtų uždaras ir atsparus drėgmei.

Spalva taip pat labai svarbi

Šviestuvo spalva dažniausiai parenkama pagal tai, kokios spalvos vyrauja interjere, nes visada siekiama užtikrinti, kad bendras vaizdas būtų pakankamai darnus. Nors neretai yra pasirenkami modernūs ryškių spalvų šviestuvai, tačiau svarbu pagalvoti apie tai, kokiose patalpose bus naudojamas šviestuvas: miegamajame ar darbo kambaryje vertėtų vengti ryškios raudonos spalvos, nes tai – pernelyg agresyvi spalva, kuri gali turėti neigiamą įtako darbo ar poilsio kokybei.

Šviestuvai pagal patalpą gali būti pasirenkami greičiau: įvertinę, kokioje aplinkoje bus tvirtinamas šviesos šaltinis, galėsite paprasčiau nuspręsti, koks turėtų būti šviestuvo dizainas, koks galėtų būti optimalus jo dydis, kokia turėtų būti šviestuvo spalva, ir t.t.

Daugiau

Subkategorijos

 • Vonios įleidžiami...
 • Vonios lubiniai...
 • Vonios pakabinami...
 • Vonios sieniniai...
 • Vaikų kambario šviestuvai
 • Valgomojo šviestuvai
 • Laiptinės šviestuvai
 • Pagalbinių patalpų...
 • Laiptų apšvietimo...
 • Miegamojo šviestuvai

  Miegamojo šviestuvai: kaip išsirinkti?

  Įrengiant miegamąjį dažniausiai pasirenkamas gana blausus apšvietimas, tačiau taip pat puikiu pasirinkimu gali būti apšvietimas su reguliatoriumi, kuris leis sukurti reikalingą šviesos intensyvumą. Šiuo metu parduotuvėse yra siūlomi labai įvairūs miegamojo šviestuvai, tad dažnu klausimu tampa tai, kokie jų galėtų būti geriausiu pasirinkimu. Taigi, į ką vertėtų atsižvelgti renkantis miegamojo šviestuvą?

  Šviesos šaltinio vieta

  Galite rinktis įprastus lubinius šviestuvus, tačiau tikrai nebūtina tuo apsiriboti. Taip pat gali būti įrengiamas apšvietimas iš abiejų lovos pusių – tai itin praverčia tada, kai vienas iš partnerių prieš miegą nusprendžia paskaityti knygą, ar pan. Specialistai rekomenduoja įrengti šviestuvą virš lovos, o du atskirus šviesos šaltinius patartina įrengti iš abiejų lovos pusių. Šviesą patartina nukreipti taip, kad krentantis šešėlis netrukdytų šalia gulinčiam žmogui. Taip pat galite pasvarstyti ir apie miegamojo spintos apšvietimą – tuo atveju, jei ji yra gana didelė, šviesos šaltiniai pravers ir jos viduje.

  Šviestuvų dizainas ir spalva

  Įrengiant miegamąjį visada siekiama, kad šis kambarys būtų kuo jaukesnis, tad svarbu pagalvoti, koks šviestuvo dizainas galėtų geriausiai pasiteisinti. Dažniausiu pasirinkimu tampa tokie miegamojo šviestuvai, kurie nėra pernelyg įmantrūs, o spalvos yra derinamos prie miegamojo sienų, lovos užtiesalų ar kitų detalių. Rekomenduojama rinktis tokias miegamojo interjero spalvas, kurios būtų ne per daug rėksmingos: raudona yra laikoma pernelyg agresyvia spalva, tačiau geltona ramina nervinę  sistemą ir padeda atsipalaiduoti.

  Šviestuvo gamintojas ir kaina

  Be abejo, visada siekiama, kad miegamojo šviestuvai tarnautų kuo ilgesnį laiką, todėl palanku pasidomėti, kokių gamintojų produkcija yra sulaukusi paties palankiausio įvertinimo. Nors dažnai manoma, kad kokybiškiausi yra tie miegamojo šviestuvai, kurie kainuoja gana brangiai, tačiau tai tikrai nėra tiesa.  Kaina įprastai priklauso nuo to, koks yra šviestuvo gamintojas, iš ko jis pagamintas, ir t.t., tad visada rasite patį tinkamiausią pasirinkimą. Jei esate numatę, kokią pinigų sumą galite skirti šviestuvų įsigijimui, palanku apsilankyti internetinėse parduotuvėse, kuriose siūlomos prekės gali būti rūšiuojamos pagal nustatytas kainas bei kitas savybes.

 • Svetainės šviestuvai

  Svetainės šviestuvai: kaip pasirinkti tinkamus?

  Svetainė įprastai asocijuojasi su šviesia ir erdvia patalpa, kurioje pietaujama su visa šeima. Jaukumui įtakos turi ne vien tik baldai bei interjero detalės, bet taip pat ir svetainės šviestuvai, kuriems svarbu skirti ypatingą dėmesį. Pasirinkimo galimybių šiuo metu yra tikrai nemažai, taigi, į ką vertėtų atsižvelgti renkantis šiuos šviestuvus?

  Šviesos šaltinio pasirinkimas

  Nors dažniausiai pasirenkami svetainės šviestuvai, kurie yra kabinami palubėje, tačiau tikrai nebūtina tuo apsiriboti. Jaukią aplinką taip pat gali padėti sukurti staliniai šviestuvai bei toršerai, kurie  puikiai pasiteisina dėl to, kad jais patogu apšviesti įvairias skirtingas svetainės zonas. Jei nėra naudojamas bendras apšvietimas, tokiu atveju pastatomi svetainės šviestuvai gali padėti sutaupyti nemažai elektros energijos.

  Šviesos intensyvumo keitimas

  Galite labai nustebti, kaip šviesos intensyvumas keičia bendrą atmosferą. Pavyzdžiui, jei siekiate sukurti romantišką aplinką, labiau pasiteisins blausus apšvietimas, o tuomet, jei  norite, kad aplinka būtų kuo oficialesnė, labiau pasiteisins gana ryškus apšvietimas. Įrengiant svetainės apšvietimą palanku pasirūpinti, kad šviesos intensyvumą būtų galima reguliuoti.

  Šviestuvo dizainas

  Nors svetainės šviestuvai neretai būna net labai ištaigingi, tačiau tai tikrai ne visada yra būtina. Taip pat galite rinktis ir gana kuklius šviestuvus, tačiau visada svarbu pasirūpinti, kad jie derėtų prie bendro svetainės interjero. Taip pat atsižvelkite ir į svetainėje vyraujančias spalvas, ir nuspręskite, koks šviestuvas galėtų labiausiai derėti.

  Paslėptas svetainės apšvietimas

  Vis labiau populiarėja paslėptas LED apšvietimas, kuris yra naudojamas apšviesti lentynas, lubas, ir t.t. Pavyzdžiui, jei esate sukaupę gausią knygų kolekciją, tokiu atveju pasiteisins nedideli LED šviestuvai arba LED juostelės.

  Šviestuvo gamintojas

  Galima pasidomėti, kokie gamintojai, siūlantys svetainės šviestuvus, yra sulaukę paties palankiausio įvertinimo, ir tai galės padėti paprasčiau priimti sprendimą. Galite atsižvelgti į klientų atsiliepimus bei rekomendacijas, ir tai leis daug paprasčiau apsispręsti.

  Kiek pinigų skirsite šviestuvo įsigijimui?

  Šviestuvo kaina – taip pat svarbus kriterijus, tad pagalvokite, kokią sumą glite tam paskirti. Jei jus domina svetainės šviestuvai internetu, tiesiog pasirinkite prekių rūšiavimą pagal kainą.

 • Loftų šviestuvai
 • Koridoriaus šviestuvai
 • Biuro šviestuvai

Visiems užsakymams nuo 50€

NEMOKAMAS PRISTATYMAS

nemokamas pristatymas

Pas mus prekes galima įsigyti

IŠSIMOKĖTINAI „SB LIZINGU“

issimokejimas lizingu